Firmamız  temizlik sektörüne  temizlik makinesini tanıtan ilk firmalardan bir tanesidir.  Türkiye’de temizlik makinesinin işlevlerinin anlatılması demolar yapılarak,  yeni bir sektör yaratılmasında çaba harcamıştır. Müşterilerimiz arasında kamu ve özel   hastaneler, alışveriş merkezleri,  otoparklar, oteller,  benzin istasyonları  otomotiv ana ve yan sanayisi, beyaz eşya ana ve yan sanayileri,  panel radyatörcüler,   demir çelik fabrikaları,   mobilya üretim  fabrikaları, süpermarketler, belediyeler, metro istasyonları,  bekleme alanları gibi geniş ve temizlenmesinde zorluk yaşanan makine ihtiyacı duyulan  yerleri sayabiliriz. Ayrıca özel uygulamalar için, buharlı temizlik makinalarını endüstriyel mutfaklara satışının ve satış sonrası hizmetlerin verilmesi konusunda şirketimiz  uzmandır.  Şirket ve fabrika isim adres referans istekleri için  lütfen   info@kima.com.tr  adresine mail atınız.

 Temizlik makinaları, temizlik robotları, temizlik otomatları, geniş alan süpürücüler, yol süpürme makinaları, baharlı temizlik makinası, kat arabaları, endüstiyel süpürgeler, elektrikli süpürgeler , sırt süpürgeleri, cila makinaları, kuru köpük jeneratörü, tek fırçalı , çift fırçalı  temizlik makinaları, itmeli binicili temizlik makinaları,halı dövmeli elektrikli süpürge,  sessiz otel tipi süpürge, buhar jeneratörleri, mini cila makinası,  basınçlı yıkama makinaları, sıcak su basınçlı yıkama makinesi, soğuk su basınçlı yıkama makinesi, kumsal plaj temizleme  makinaları,temizlik ve kat arabaları, çeksil ve aparatlar endüstriyel aküler ve temizlik kimyasallar ürün gamımızda bulunmaktadır.

İtalya temizlik makinaları üretimi ve bu konuda ürünlerin dünyaya pazarlanması konusunda  önde gelen bir ülkedir. İtalyan firmaları bu konudaki  uzun yıllardan elde ettikleri tecrübeyi bütün dünyaya global olarak pazarlama başarısını göstermişlerdir. Bu  sistem  konusunda mass production dediğimiz büyük ölçekli   üretim yapabilmelerine olanak tanımıştır.  Dolayısı ile  daha kaliteli makineyi daha ucuza üretebilmiştir. Bizim şirket felsefemiz olarak daha kaliteyi daha az maliyet ile  sağlama hedefimize uygundur. Dolayısı ile firmamız Dünyanın tanığı Fimap Temizlik makinaları İtalya da temizlik otomatları  ithal etmektedir. Lavor gruba bağlı CTM temizlik makinelerinin ithalatçısıdır. İtalyan Poli süpürme makinalarının ithalatçısıdır. ( Poli Motoscope Cleaning Machines)  Avrupanın bir numarası Soteco spa, elektrikli  süpürgelerin ithalatçısıdır. Amsterdam  elketrikli süpürgeler, Mec  elektrikli süpürgeler, planet  endüstriyel  vakum makinaları kima şirketi tarafında ithal edilmektedir.  IPC  temizlik ve kat arabalarının ithalatçısıdır. IPC Readysystem , IPC pulex çeksil ve aparatların Türkiye ithalatçısıdır, Endüstriyel akü konusunda uzman olan firmamız  dryfit aküleri ile çalışmaktadır. Temizlik kimyasallarında  konusunda iş yapan ve deneyimi ile kanıtlanmış firmaların ürünleri siz değerli müşterilerimize sunulmuştur.

Kima markası Tc Türk Patent Enstitüsünde tescil edilmiş bir markadır.

Kima Makina ve Temizlik Ekipmanları Sanayi Dış Tic. Ltd. Şti.
Mithatpaşa Cad. No:40 Kağıthane - Pk. 34410 - İstanbul - TR | T:0212 248 50 90 Pbx - 444 KIMA (5462) | F: 0212 225 05 89 | E: info@kima.com.tr