Şirketimiz Türkiye geneli satış ve satış sonrası hizmet vermektedir.    Teknik servis konusunda bütün Türkiye de hizmetimiz  mevcuttur. Makineniz hangi marka olursa olsun bizden yardım alabilirsiniz. Yedek parça isteklerinizde size kolay ve maliyeti az olan  orijinal yedek parçalar için teklif gönderebiliriz. Sadece  info@kima.com.tr   mail adresine  isteklerinizi mail atmanız yeterli olacaktır.  Size  takip edilen iş günü  süresince muhakkak geri dönülecektir. Bu bizim firmamızın ticari  meslek sözüdür.

Sırası ile Fimap temizlik makinaları, Kima temizlik makinaları, CTM temizlik makinaları, IPCGansow temizlik makinaları, Soteco elektrikli süpürgeler, Taski temizlik makinaları, Nilfisk temizlik makinaları, Karcher temizlik makinaları,  Nilco temizlik makinaları, Wetrok temizlik makinaları,  Lavor temizlik makinaları, Star temizlik makinaları, Columbus temizlik makinaları, Wirbel Temizlik Makinaları, Ghibli temizlik makinaları için  orijinal yedek parça fiyat teklifi isteyebilirsiniz.  Sıyırıcı lastik fiyatlarımız ile iddialıyız orijinal sıyırıcı lastikleri kendi CNC tezgahımızda  keserek verebiliyoruz.  Bu temizlik sektöründe devrimdir. Aynı sıyırıcı lastik için  niye daha fazla ödeyesiniz!   Günümüz çağında artık maliyetler  artarak katlanıyorken niye paranızın karşılığını  kalite  olarak almayasınız.  Tek yapmanız  info@kima.com.tr mail adresine mail atmak  veya Türkiye Geneli 444 KIMA   telefon numarasından bizlere ulaşmaktır.

Edirne

Kima markası Tc Türk Patent Enstitüsünde tescil edilmiş bir markadır.

Kima Makina ve Temizlik Ekipmanları Sanayi Dış Tic. Ltd. Şti.
Mithatpaşa Cad. No:40 Kağıthane - Pk. 34410 - İstanbul - TR | T:0212 248 50 90 Pbx - 444 KIMA (5462) | F: 0212 225 05 89 | E: info@kima.com.tr